Apie

Apkasai.lt – svetainė Antrojo pasaulinio karo istorijos mėgėjams. Čia publikuojami straipsniai apie mažai kam žinomas didžiausio žmonijos karinio konflikto istorijos detales. Svetainėje taip pat veikia forumas, kuriame galima diskutuoti visais su APK susijusiais klausimais.

Svetainės autorius – Povilas Mažeika. Anksčiau administravau dabar jau nebeegzistuojančią svetainę Antraspasaulinis.net ir ten buvau žinomas kaip Mazgas. Apkasai.lt atsirado iš noro sukurti erdvę, kurioje APK istorijos entuziastai galėtų dalintis įdomiomis istorijomis, faktais, naujienomis ir pastebėjimais. Kartu tai – svetainė, kurioje reguliariai publikuojami trumpi straipsniai apie dažnai pro akis praleidžiamas APK istorijos smulkmenas.

Apkasai.lt pavadinimas turi dvejopą reikšmę. Visų pirma, apkasai – tai karinės tranšėjos, kurios tapo pirmosios 20 amžiaus pusės karų simboliu. Kartu tai APK (Antrasis pasaulinis karas) ir Asai (perkeltine prasme – meistras, ekspertas) derinys.

Apkasai.lt yra besikuriančio NODUM tinklo dalis, todėl kartas nuo karto šioje svetainėje bus pasidalinta ir su APK susijusiais kitų tinklo svetainių straipsniais.

Dėl reklamos, straipsnių perpublikavimo ar tiesiog norėdami pasiūlyti temą straipsniui, rašykite info@nodum.lt

Sekite mūsų FB puslapį – facebook.com/ApkasaiLT