Ar vokiečiai galėjo laimėti Kursko mūšį.

Home Forumai Antrasis pasaulinis karas pasaulyje Rytų frontas Ar vokiečiai galėjo laimėti Kursko mūšį.

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
 • Autorius
  Įrašai
 • #6440
  Generolas
  Dalyvis

  Šioje temoje diskutuojama apie Kursko mūšį.

  #6441
  Anonimas
  Neaktyvus

  Įdomu kokios sąlygos to „galėjo“? 🙂 Ar turite omenyje, kad jei viskas taip kaip buvo, tik „peržaidus“ patį mūšį per naują? Įvertinus, kad sovietai turėjo nutekintą šnipų informaciją apie šį mūšį, turėjo laiko pasiruošti, turėjo daug daugiau technikos ir kareivių ir turint tokius kozirius laimėti su šitokiais nuostoliais tikrai nėra geras rezultatas… Tad manau, kad jei mūšis būtų „peržaistas“, tai daug labiau tikėtina sovietų pergalė patiriant mažiau nuostolių nei vokiečių pergalė.

  #6442
  Generolas
  Dalyvis

  Bet vokiečiai iš Rusijos perkėlė dali pajėgu į Italija. Mano manimu jei tai nebūtu įvykę tai galėjo muši laimėt. Dar galėjo laimėt nes turėjo naujausius tankus, bėda kad per mažai jų turėjo.

  #6571
  Anonimas
  Neaktyvus

  Vokiečiai neturėjo galimybės laimėti, nes buvo neseniai dalyvavę Stalingrado mūšyje, kuris pareikalavo nemažai resursų. Vokietijos kariuomenė nebuvo pasirengusi susiremti dar kartą su tokia didelę valstybę turinčią daug naudingų iškasenų ir nemažus karinius resursus. Gal ir būtų turėjusi galimybę laimėti jei būtų šiek tiek neskubejusi su tokiu dideliu užmoju.

  #6572
  Generolas
  Dalyvis

  Rimti argumentai, bet skaičiau vienoje knygoje, vokiečiai turėjo galimybė užimti Kursko miestą trim mėnesiais anksčiau. Net nebūtu buvę daug nuostoliu. Vokiečiams nereikėjo laukti kol priešas sustiprės ir iškarto pulti. Po Stalingrado mūšio jie dar nebuvo nugalėti ir greitai aišku ne tokia forma bet atsigavo.

  #6573
  Anonimas
  Neaktyvus

  Bet vokiečiai buvo puldinejimi tuo metu ir kitų valstybių kurios tikrai nebuvo tokios silpnos, tad Vokietija negalėjo daug resursų skirti šiam karui, nes turėjo pulti ir gintis.

  #6574
  Generolas
  Dalyvis

  Sutinku, bet vokiečiai turėjo geresnius tankus ir tvirtesnius aiškų per mažai ir vokiečiu mokslininkai buvo aukšto lygio ir kūrė slaptus ginklus.

  #6774
  Anonimas
  Neaktyvus

  review buy cialis online tadalafil

  #6832
  Anonimas
  Neaktyvus

  https://wellbutrin.best/# buy wellbutrin online without prescription

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Recent Posts